CAD Zone > CADprofi > CP Symbols > CP-Symbols Mechanical

CP-Symbols Mechanical

CP-Symbols Mechanical
Cena:
7 400 Kč bez DPH
 8 954 Kč s DPH

Dostupnost:

1 den
 


CP-Symbols Mechanical nabízí symboly pro strojírenství využitelné v programech AutoCAD, IntelliCAD a dalších CAD aplikacích.

Normalizované prvky (Standardized parts)
Knihovna obsahuje nejdůležitější součásti národních a mezinárodních norem včetně šroubů, matic, klíčů, klínů, ložisek a dalších. Symboly v knihovně jsou rozděleny do následujících kategorií: ISO, ANSI, ASME, EN, DIN, PN, GOST, obecné.

Ocelové profily (Steel shapes)
Knihovna obsahuje nejdůležitější tvary profilů, které se využívají při konstrukcích včetně shapes, C-shapes, T-shapes a dalších. Symboly v knihovně jsou rozděleny do následujících kategorií: ASTM, DIN, EN, PN, GOST.

Značky (Marks)
Knihovna obsahuje základní značky, které se využívají ve výkresech strojírenských zařízení. V knihovně naleznete symboly rozdělené do těchto kategorií: klouby, svary, povrchové nerovnosti.

Hydraulika a pneumatika (Hydraulics and pneumatics)
Knihovna obsahuje základní symboly využívané ve výkresech zaměřených na hydraulické a pneumatické systémy. Symboly v knihovně jsou rozděleny do těchto kategorií: hydraulické grafické symboly, pneumatické grafické symboly, implementace mechanických symbolů a metod řízení, symboly pro identifikaci směru proudění, pohybu nebo umístění proudu, základní symboly, symboly bloků.

Grafy a diagramy (Flowcharts and diagrams)
Knihovna obsahuje symboly, které se využívají v blokových schématech mnoha oborů. Symboly jsou v knihovně v následujících kategoriích: algoritmy, funkční diagramy, sítě, BPMM, osoby, vztahy mezi prvky, příklady, osoby, další.

Program CADprofi Symbols obsahuje i obecné příkazy
Čáry (potrubí, kabely), rámečky a tabulky, atributy a popisy, seznam materiálu

Zkušební verze je shodná s demo verzí celého systému CADprofi. Licence CP-Symbols pak umožní aktivovat funkce v panelu nástrojů s názvem CP-Symbols a menu CP-Symbols. Neobsahuje specializované funkce pro kreslení, generování dokumentů ani knihovny výrobců.

Zkušební verze programu (872 Mb) >>>

Manuál k programu (8 Mb) >>>

Internetové stránky programu >>

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem / platební kartou

Sun Mar 26, 2023 22:46:34
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CAD Zone
věnováno CADu...