CAD Zone > CADprofi > CP Symbols > CP-symbols HVAC & Piping

CP-symbols HVAC & Piping

CP-symbols HVAC & Piping
Cena:
7 400 Kč bez DPH
 8 954 Kč s DPH

Dostupnost:

1 den
 


Modul symbolů pro specialisty v oboru vytápění a zdravotechnika. Všeobecné symboly, průmyslové systémy, vytápěcí tělesa, vzduchotechnika, grafy a diagramy.

Všeobecné symboly (General symbols)
Knihovna obsahuje nejdůležitější symboly, které se využívají pro návrhy topení, vodovodní a kanalizační sítě, požární bezpečnost a další technické instalace. V knihovně najdete následující kategorie: armatury, spojení, čáry, zahnuté armatury, senzory, ovládání, vybavení, požární ochrana, objekty, stupačky, značky, odpady a další.

Průmyslové systémy (Industrial systems)
Knihovna obsahuje nejdůležitější symboly, které se využívají pro schémata průmyslových instalací. Knihovna se dělí do následujících kategorií: průmyslové systémy, P&ID značky - ISO 3511 a DIN 19 227, řízení procesů ISO 3511 a DIN 19 227, potrubí DIN 2429, vakuovací technika – DIN 28401, ANSI/ISA-5.1 standard, ANSI symboly, NORSOK symboly,...

Radiátory, objekty (Radiators, objects)
Knihovna obsahuje sanitární vybavení, radiátory a další objekty, které se využívají v půdorysech a diagramech. Knihovna se dělí na následující kategorie: instalační objekty, baterie, požární ochrana, domácí potřeby, radiátory, zařízení.

Vzduchotechnika (Ventilation)
Knihovna obsahuje databázi základních symbolů, které se využívají pro ventilační a vzduchotechnické instalace podle standardů PN a DIN. Symboly jsou rozděleny do následujících kategorií: EN 12792 , DIN 1946-1, automatické značky, značky.

Grafy a diagramy (Flowcharts and diagrams)
Knihovna obsahuje symboly, které se využívají v blokových schématech v mnoha odvětvích. Dělí se na následující kategorie: algoritmy, funkční diagramy, sítě, BPMN, osoby, vztahy mezi prvky, a další.

Program CADprofi symboly obsahuje i obecné příkazy
Čáry (potrubí, kabely), rámečky a tabulky, atributy a popisy, seznam materiálu.

Zkušební verze je shodná s demo verzí celého systému CADprofi. Licence CP-Symbols pak umožní aktivovat funkce v panelu nástrojů s názvem CP-Symbols a menu CP-Symbols. Neobsahuje specializované funkce pro kreslení, generování dokumentů ani knihovny výrobců.

Zkušební verze programu (872 Mb) >>>

Manuál k programu (8 Mb) >>>

Internetové stránky programu >>

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem / platební kartou

Sun Mar 26, 2023 12:10:22
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CAD Zone
věnováno CADu...