CAD Zone > CADprofi > CP Symbols > CP-Symbols Electrical

CP-Symbols Electrical

CP-Symbols Electrical
Cena:
7 400 Kč bez DPH
 8 954 Kč s DPH

Dostupnost:

1 den
 


Velký soubor elektro symbolů pro AutoCAD, IntelliCAD a další CAD programy. Symboly dle norem IEC (ČSN), NFPA, půdorysy, schémata, osvětlení, grafy a diagramy.

IEC a NFPA symboly
Knihovna obsahuje symboly, které vznikli v souvislosti se standardy EN 60617 a NFPA 79. Symboly jsou rozděleny do následujících kategorií: IEC, NEPA.

Půdorys (Plan)
- Knihovna obsahuje symboly elektrických instalací, které se využívají ve stavebních výkresech. Obsah knihovny je rozdělen do následujících kategorií: výkresy a diagramy pro stavební a topografické instalace, osvětlení, výroba a transformace elektrické energie, průmyslová automatizace a měření, zařízení protipožární ochrany, instalace poplašných zařízení, telekomunikace, uzemnění, pasivní prvky, zdravotnictví, vybavení pro domácnosti.

Schémata (Scheme)
Knihovna obsahuje symboly využívané pro rozličné schémata včetně elektroinstalací a nízkonapěťových instalací. Knihovna je rozdělena do následujících kategorií: rozvaděče a ochranná zařízení, osvětlení, přístroje pro měření, výroba a transformace elektrické energie, průmyslová automatizace a měření, zařízení protipožární ochrany, instalace poplašných zařízení, instalace, telekomunikací, pasivní prvky, aktivní prvky, zdravotnictví, vybavení pro domácnosti, čáry, výkresy a diagramy pro architektonické a topografické instalace.

Osvětlení (Lightning)
Knihovna obsahuje databázi příslušenství pro osvětlení. Knihovna se dělí na následující kategorie: osvětlení, Philips, lineární osvětlení.

Grafy a diagramy (Flowcharts and diagrams)
Knihovna obsahuje symboly, které se využívají v blokových schématech mnoha odvětví. Symboly jsou rozděleny do následujících kategorií: algoritmy, funkční diagramy, síť, BPMN, osoby, jiné, vztahy mezi prvky, příklady.

Program CADprofi symboly obsahuje i obecné příkazy
- Čáry (potrubí, kabely), rámečky a tabulky, atributy a popisy, seznam materiálu

Zkušební verze je shodná s demo verzí celého systému CADprofi. Licence CP-Symbols pak umožní aktivovat funkce v panelu nástrojů s názvem CP-Symbols a menu CP-Symbols. Neobsahuje specializované funkce pro kreslení, generování dokumentů ani knihovny výrobců.

Zkušební verze programu (872 Mb) >>>

Manuál k programu (8 Mb) >>>

Internetové stránky programu >>

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem / platební kartou

Sun Mar 26, 2023 23:22:59
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CAD Zone
věnováno CADu...