CAD Zone > CADprofi > CP Symbols > CP-Symbols Architectural

CP-Symbols Architectural

CP-Symbols Architectural
Cena:
7 400 Kč bez DPH
 8 954 Kč s DPH

Dostupnost:

1 den
 


CP-Symbols Architectural umožňují vkládání symbolů pro architektonické a stavební výkresy z rozsáhlé knihovny. Obsahují okna a dveře, nábytek a zařizovací předměty, stavební značky, symboly pro bezpečnost a únikové cesty, grafy a diagramy pro organizaci prací.

Okna a dveře (Woodworks)
Knihovna obsahuje nejdůležitější prvky pro stavby (okna a dveře), které se využívají při návrzích designu. Knihovna je rozdělena do následujících kategorií: okna, dveře.

Interiér (Interior)
Knihovna obsahuje prvky interiéru, jako je nábytek, domácí potřeby, spotřebiče... Knihovna obsahuje následující kategorie symbolů: nábytek obecně, vybavení kuchyně, vybavení koupelny, osvětlení, jiné zařízení, nábytek a zařízení, sady nábytku, armatury do kuchyně a koupelny, jiné armatury, domácí spotřebiče, požární bezpečnost, kabely, roury, rostliny.

Značky (Marks)
V knihovně se nacházejí nejdůležitější značky, které se využívají ve stavebních výkresech včetně značek pokojů, značek pro truhláře, atd. Značky se dělí do následujících kategorií: definice pokojů, symboly úrovní, symboly pro truhláře, topografické symboly, šipky,..

Bezpečnost a evakuace (Safety and evacuation)
Knihovna obsahuje symboly, které se využívají v evakuačních plánech a symboly pro bezpečnost. Knihovna se dělí na následující kategorie: ISO 7010, ISO 23601, DIN, ASR A1 .3, PN-92/N-01256, znaky pro zdraví a bezpečnost, ÖNORM, LVS, NORSOK, ISO 6790...

Grafy a diagramy (Flowcharts and diagrams)
Knihovna diagramy obsahuje symboly, které se využívají ve schématech bloků mnoha odvětví. Knihovna se dělí do následujících kategorií: algoritmy, funkční diagramy, síť, BPMN, osoby, vztahy mezi prvky, příklady, další.

Program CADprofi symboly obsahuje i obecné příkazy
Čáry (potrubí, kabely), rámečky a tabulky, atributy a popisy, seznam materiálu.

Zkušební verze je shodná s demo verzí celého systému CADprofi. Licence CP-Symbols pak umožní aktivovat funkce v panelu nástrojů s názvem CP-Symbols a menu CP-Symbols. Neobsahuje specializované funkce pro kreslení, generování dokumentů ani knihovny výrobců.

Zkušební verze programu (872 Mb) >>>

Manuál k programu (8 Mb) >>>

Internetové stránky programu >>

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem / platební kartou

Sun Mar 26, 2023 22:50:10
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CAD Zone
věnováno CADu...