CAD Zone > Rhinoceros 3D > Pluginy pro Rhino > RhinoCAM 2020 MILL Standard

RhinoCAM 2020 MILL Standard

RhinoCAM 2020 MILL Standard
Cena:
38 000 Kč bez DPH
 45 980 Kč s DPH

Dostupnost:

7 dnů
 


Obráběcí CAM systém pro Rhinoceros, dvou-osé + základní tří-osé frézování.

RhinoCAM Standard je základní obráběcí modul určený pro všeobecné použití. Obsahuje dva a půl osé a základní tří osé frézování a vrtání. Obsahuje i stovky postprocesorů i jejich generátor, díky kterému je možné je dále upravovat nebo tvořit nové. Produkt je nejen vysoce efektivní díky výkonným výrobním metodám, nabízí i velmi atraktivní cenu.

RhinoCAM je obráběcí CAM systém pro Rhino pro dvou až pěti-osé frézování.

RhinoCAM je zásuvný obráběcí modul pro modelovací program Rhinoceros 3D. Spolu s Rhinem vytváří komplexní CAD/CAM prostředí, které můžete využít nejen pro generování dráhy stroje, ale i pro tvorbu, import, upravování a analýzu geometrie. Pokud změníte jakýkoliv parametr obrábění nebo tvar modelu, můžete ihned přegenerovat dráhy nástroje. Vůbec nemusíte zdlouhavě a potenciálně chybově exportovat data do externí CAM aplikace.

Pracovat můžete nejen s nativními geometrickými daty Rhina, použít lze i jakékoliv jiné typy dat, které je možné importovat do Rhina, jako například tělesa, plochy nebo polygonové sítě. S využitím široké palety pomůcek RhinoCAM můžete následně generovat dráhy pro nástroje a vytvořit asociované dráhy nástrojů a obráběcí operace. Dráhy je možné simulovat a verifikovat a nakonec pomocí postprocesu převést do řídícího systému podle Vaší volby.

RhinoCAM je do Rhina plně integrován, proto nabízí intuitivní kombinované CAD/CAM rozhraní s plně asociativním generováním dráhy nástroje. V porovnání s jinými CAM systémy Vám RhinoCAM ušetří množství času, který byste jinak věnovali exportu po každé změně modelu. Taktéž se nemusíte učit ovládat nové programové rozhraní, proto lze systém do provozu uvést v podstatně kratší době. Vámi vytvořená CAM data se ukládají do Rhino souborů, díky čemu není nutné archivovat samostatné soubory pro konstrukci a výrobu.

Všechny moduly obsahují vrtání, rozsáhlé knihovny postprocesů a generátor, který umožňuje postprocesy upravovat, nebo vytvářet nové.

RhinoCAM je lokalizován do českého jazyka stejně jako hostitelský Rhinoceros.

Zkušební verze programu >>>

Internetové stránky programu >>

PartNo. RHpcs030c00

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem / platební kartou

Thu Oct 21, 2021 13:37:26
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CAD Zone
věnováno CADu...