CAD Zone > SketchUp > SketchUp pluginy > Profile Builder 3

Profile Builder 3

Profile Builder 3
Cena:
1 850 Kč bez DPH
 2 238,50 Kč s DPH

Dostupnost:

1 den
 


Profile Builder je rychlý a flexibilní parametrický modelovací nástroj a jednoduché BIM řešení pro SketchUp. Stal se nepostradatelným pluginem SketchUpu pro tisíce uživatelů na celém světě. S využitím Profile Builderu budete moci modelovat rychleji než kdy předtím. Vaše modely budou také chytřejší a schopné přizpůsobit se změnám v návrhu.

Také budete schopni pro Váš SketchUp model vytvářet okamžité výkazy výměr a odhady nákladů v reálném čase.

Parametrické profily
Jádrem Profile Builderu je schopnost vytvářet chytré objekty (Profile Members) s využitím parametrických profilů. Profilem může být jakýkoliv tvar a dokonce i křivka. Objekt vytvoříte tak, že myší kliknete na body, kterými má profil procházet, nebo vyberete skupiny hran ve Vašem modelu pro tažení profilu podél cesty.
Vytvářejte chytré profily, potrubí, zábradlí, střechy, stěny a základy – možnosti jsou nekonečné.

Vytváření a ukládání vlastních profilů
Profily můžete ukládat do lokálních knihoven společně s vlastním názvem, orientací (body ukotvení, odsazením, rotací), kótami, materiály a vrstvami. Vytvořte jednoduše nové profily nakreslením povrchu ve Vašem modelu a jeho přidáním jako nového profilu. Když jste již profil uložili, můžete jej nahrát a pak opětovně využít v dalších projektech.

Parametrické díly – kombinace profilů a komponent
Představte si modelování komplexního zábradlí, vícevrstvé stěny, ohrady, hrázděné stěny, schodiště nebo cesty v průběhu několika sekund! Profile Builder Assembler Vám umožní vytvářet a ukládat plně přizpůsobitelné chytré parametrické díly. Budete úplně ohromeni, co s Profile Builderem dokážete!
Pokud nechcete vytvářet vlastní dílce, stačí si vybrat z množství dílců ve 3D Warehouse, stáhnout je a přizpůsobit vlastním potřebám.

Odhady nákladů a množství – jednoduchý BIM
Profile Builder zahrnuje i kompletní odhady nákladů a funkci reportování, která se nazývá Quantifier. Quantifier se snadno využívá, je adaptabilní a je možné přizpůsobit úroveň detailnosti zpracování zpráv a odhadů nákladů. Quantifier podporuje vlastní kódy nákladů, preciznost, formátování měn i export do externího tabulkového software. Využít jej mohou odhadci, rozpočtáři, inženýři i stavebníci.

Vytváření profilu podél jakékoliv cesty – profily budou mít správnou orientaci
Profile Builder je schopen zpracovat jakoukoliv Vámi navrženou cestu a navržený profil bude mít správnou orientaci.

Rotační profily
Jedním kliknutím můžete vytvářet parametrické 3D rotační výlisky. Vytvoření tohoto typu objektů je obvykle náročné na čas – Profile Builder je vytváří v průběhu pár sekund.

Chytrá volba cesty
Nástroj pro chytrou volbu cesty je užitečný pro rychlou volbu specifické cesty podél jiných komplexních geometrických útvarů.

Nástroje po dodatečné úpravy
Jakýkoliv chytrý objekt nebo dílec vytvořený v Profile Builder 2 je možné po jeho vytvoření dále upravovat přizpůsobením inteligentních parametrů. Změňte profil, materiál, výšku, šířku, orientaci a dokonce i cestu pro tažení po jeho vytvoření. Využijte nástroj pro natažení a přizpůsobte délku objektů, nebo využijte vestavěný nástroj pro ořez pro finální úpravu vytvořených profilů.

Na stránkách výrobce dispozici detailní výukové kursy!

Trvalá komerční licence.

Zkušební verze programu >>>

Internetové stránky programu >>

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem / platební kartou

Sat Apr 13, 2024 16:26:07
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CAD Zone
věnováno CADu...