CAD Zone > AutoPEN > AutoPEN - Kladečské plány

AutoPEN - Kladečské plány

AutoPEN - Kladečské plány
Cena:
2 980 Kč bez DPH
 3 605,80 Kč s DPH

Dostupnost:

1 den
 


Kladečské plány JMA, HAWLE, VOD-KA, DUKTUS, TOPAGRI, WAVIN
- tyto programy umožňují vkládat značky armatur do výkresů. Programy obsahují kompletní knihovny daného výrobce. Jde o nadstavby AutoCADu, programy spolupracují s verzemi LT 98 a vyššími.

Univerzální kladečský plán – tento navazuje na předem zmíněné kladečské plány, není ale na rozdíl od nich omezen výrobním programem konkrétního výrobce. Nabízí univerzální prostředí pro výběr značek z litiny, tvárné litiny včetně uzamykatelných spojů, tvarovky PVC a elektrotvarovky PE. Dovoluje vkládat nejen jednotlivé značky, ale i celé skupiny často se opakujících značek.

Základní rysy všech Kladečských plánů jsou:
Popisy značek můžete do výkresů umisťovat zároveň se značkou, nebo je vytvářet dodatečně v automatizovaném cyklu. Programy provádí výpis a sumarizaci dílů. Výpis je možné vkládat do výkresu jako tabulku, nebo jej uložit jako textový soubor či excelovou tabulku.

Všechny značky jsou generovány ve zvoleném měřítku a zavěšeny na kurzor AutoCADu za jeden ze čtyř možných úchopových bodů. Po vložení značky se Vám nabídne vložení jejího popisu. Značka je blok AutoCADu. Obsahuje text s popisem značky, který je možné i dodatečně změnit. Barevně jsou rozlišeny příruby, hrdla, úchopové body a popisy. Díky tomu je možné jednoduše přiřadit sílu čáry ve výkresu při tisku.

Uvedená cena je pro Univerzální kladečský plán, cena ostatních Kladečských plánů je na dotaz.

Internetové stránky programu >>

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem / platební kartou

Mon May 27, 2024 17:26:53
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CAD Zone
věnováno CADu...