CAD Zone > Fusion 360 > Fusion 360 - Výrobní rozšíření

Fusion 360 - Výrobní rozšíření

Fusion 360 - Výrobní rozšíření
Cena:
32 190 Kč bez DPH
 38 949,90 Kč s DPH

Dostupnost:

1 den
 


Výrobní rozšíření (Machining Extension) Fusion 360 rozšiřuje CAD schopnosti Fusion 360 o další pokročilé výrobní technologie včetně 5ti-osého obrábění, optimalizace dráhy nástroje, automatizace procesů, ověřování přímo na stroji a dalších.

Automatizace programování

Zjednodušte a zrychlete vrtání pomocí automatického rozeznávání děr, volby nástrojů a určení efektivního pořadí operací pro rychlejší cykly.

4-osé obrábění

Vytvářejte účinné 4-osé cesty nástrojů pro strojové obrábění dílců nebo dílců se středovou osou. Zvolte si z rozsahu rotačních strategií pro dráhy nástrojů ty, které vyhovují Vašemu CNC stroji.

5-ti osé obrábění

Zlepšete povrchovou úpravu a zvyšte efektivitu cyklu s pokročilými ovladači pro plytké a strmé dráhy nástrojů. Opracujte bezpečně komplexní dílce díky automatickému předcházení kolizím nástroje.

Modifikace drah nástrojů

Zjednodušte programování pomocí rychlého ořezání zvolených oblastí v nástrojových dráhách vevnitř a vně vyznačených hranic. Operace ořezání automaticky přidává nové dráhy bez rýh a bez nutnosti opětovného přepočítání celé dráhy nástroje.

Ověření na stroji

Zkraťte proces ověření pomocí revize povrchu a zkoumání geometrie. Ušetřete čas spolehlivějším bezobslužným strojním opracováním.

Anglická verze, pronájem na 1 rok.
Licence Fusion 360 není součástí Výrobního rozšíření. Pro použití je potřebné zakoupit rovněž licenci samotného Fusion 360.

Zkušební verze programu >>>

PartNo. C34L1-NS5025-V662

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem / platební kartou

Sat Dec 02, 2023 16:50:16
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CAD Zone
věnováno CADu...