CAD Zone > Artlantis > Artlantis 2021

Artlantis 2021

Artlantis 2021
Cena:
17 200 Kč bez DPH
 20 812 Kč s DPH

Dostupnost:

1 den
 


Artlantis je samostatný vizualizační program, který je určen pro využití v oborech architektury a designu, způsobem ovládání je určen samotným architektům, ne profesionálním vizualizátorům.
Program se vyznačuje jednoduchým ovládáním, rychlým nastavením, jako i vysokou rychlostí výpočtu.

NOVINKY VERZE 2021:

IFC import
Artlantis 2021 se otevírá pro svět BIM! Známý pro své téměř univerzální využití, Artlantis 21 nyní importuje také IFC formáty. Tato nová funkce, zaměřená výhradně na geometrii modelu, umožňuje uživatelům Artlantisu získat libovolný model od partnera, který může využívat jiný modelovací software a pokud je to potřebné, upravit návrh přímo pomocí jejich pracovních nástrojů.

LUTs
Artlantis 2021 integruje LUTs, filtry pro modifikování barevnosti a kontrastu s cílem vytváření určité atmosféry nebo úpravy návrhů v náhledu a po ukončení renderování. Artlantis 2021 nabízí širokou výchozí paletu filtrů. Pokud si uživatelé přejí využití jakýchkoliv vlastních filtrů, můžou importovat LUTs soubory, které jsou dostupné na množství webových stránek zdarma nebo za úhradu ve formátu .CUBE

Jednoduché prostředí
V Artlantisu 2021 si můžete vybrat uživatelské rozhraní: výchozí rozhraní, nebo nové jednoduché rozhraní. Vytříbenější termíny nastavení, s množstvím předdefinovaných hodnot a možností modifikovat nastavení podle úrovně na např. vysoké, prostřední nebo nízké. Tento přístup usnadňuje, zjednodušuje a urychluje nastavení scény. Pokročilí uživatelé nebo začátečníci - všichni jej můžou využívat podle svých zvyklostí, technických znalostí nebo preferencí.

MediaStore
Od verze 2021 přináší Abvent úplně nový MediaStore. Kompletně přepracované podmínky pro vyhledávání a ergonomie, jeho přínosy jsou zřejmé:

- Čistější a lehce čitelné uživatelské prostředí
- Rychlejší navigace
- Rychlejší a jednodušší vyhledávání medií (systém tagů)
- Přímý internetový přístup přes AbventID účty
- Dostupný pro verze Artlantisu 5, 6, 7, 2019 a 2020

V angličtině.

Zkušební verze programu >>>

Internetové stránky programu >>

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem / platební kartou

Související CAD programy a nadstavby

Artlantis 2021 + tištěná učebnice Artlantis 6 zdarma
Artlantis 2021 + tištěná učebnice Artlantis 6 zdarma
17 200 Kč (bez DPH)
20 812,00 Kč (s DPH)

Fri Sep 22, 2023 21:11:29
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CAD Zone
věnováno CADu...