CAD Zone > Artlantis > Artlantis 2020

Artlantis 2020

Artlantis 2020
Cena:
17 220 Kč bez DPH
 20 836,20 Kč s DPH

Dostupnost:

1 den
 


Artlantis je samostatný vizualizační program, který je určen pro využití v oborech architektury a designu, způsobem ovládání je určen samotným architektům, ne profesionálním vizualizátorům.
Program se vyznačuje jednoduchým ovládáním, rychlým nastavením, jako i vysokou rychlostí výpočtu.

NOVINKY VERZE 2020:

RAL barvy
Artlantis 2020 nabízí 243 kodifikovaných barev a odstínů z RAL Effect, RAL Design a RAL Classic barevné tabulky, které definují standardy pro malbu ve světě architektury a stavebních konstrukcí.

Nástroj pro odstraňování šumů
Snížuje, nebo dokonce odstraňuje šum z Vašich renderů, obvykle způsobený odrazem shaderů. Chcete ponechat část šumů na Vašem obraze? Rozhodněte se sami, jestli chcete nebo nechcete aktivovat tento nástroj. Odstraňovač šumů analyzuje jednotlivé pixely obrazu a redukuje šumy.

3D tráva
Integrovaný Media katalog nabízí 4 typy trávy a 6 vylepšených typů 3D trávy s novými nastaveními: přizpůsobení barvy trsů trávy, využití její různé hustoty - množství se automaticky počítá pro každou zónu zvlášť.

Nástroj portál
Portály - nové optimalizační nastavení pro řízení světel v Artlantisu. Při jednoduchém nastavení pro rychlý výpočet Vašeho renderu tato možnost vylepší osvětlení interiérových scén a odstraní z obrázků šum.

ZÁKLADNÍ FUNKCE

Uživatelské rozhraní - Artlantis maximálně využívá rozlišení monitoru, obsahuje jedno nastavitelné pracovní okno a náhledové okno, které se v reálném čase aktualizuje. Ve scéně je možné určit polohu a nastavení kamery, datum, hodinu, zdroje světla, pozadí, kombinace vrstev.
Inspektoři (ovladače) - umožňují nastavit všechny parametry, jsou seskupeny v liště podél horní hrany obrazovky a rozdělené do 5 skupin – shadery, světla, slunce, objekty, pohledy.
2D schematické okno - s nastavením scény lze pracovat i ve schématickém 2D okně, kde jsou přehledněji zobrazené jednotlivé objekty.
Pohlednice - Artlantis pracuje s technologií PostCard TM, která slouží na sdílení informací o použitých materiálech. Díky této technologii můžete vytvářet alba projektů, kde projekty v podobě jednoduchých JPEG obrázků obsahují kompletní informace o použitých shaderech.
Katalogy médií - Artlantis obsahuje rozsáhlý katalog se shadery, objekty, bilboardy.
Uspořádání katalogů - objekty v katalozích jsou uspořádány do kategorií a podkategorií.
Shadery - používají se na základě systému drag&drop z katalogu přímo na povrchy ve scéně. Materiály je možné dále dolaďovat.
Textury - jako materiál je možné použít i jakýkoli obrázek, stačí nastavit jeho horizontální a vertikální opakování.
3D objekty - do scény se opět přetahují z katalogu myší. Je možné ukládat i objekty ze scény do katalogu, a to včetně zdrojů světla.
3D lidé - modely postav je možné rozpohybovat. Opět se do scény umísťují přetažením myší. Mají nastavitelné vlastnosti.
3D rostliny - modely se přizpůsobují ročnímu období.
Bilboardy - fotografie nalepené na neviditelné desky. Vržený stín odpovídá nalepené fotografii.
Referenční soubor - pokud se projekt v průběhu zpracování vizualizace změní, pomocí referenčního souboru můžete aktualizovat nebo měnit model, přičmž informace o materiálech, texturách, světlech a nastavení scény se uchovají.
Animace - pohyb objektů a kamery vytváří přesvědčivé prezentace.
Scénář - při vytváření animace zadáte dráhu, po které se bude objekt pohybovat.
Časová osa - umožňuje přesné nastavení celkové animace, obsahuje tolik stop, kolik parametrů animujete.

Zkušební verze programu >>>

Internetové stránky programu >>

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem / platební kartou

Wed Nov 25, 2020 18:18:04
Eshop Články SketchUp Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi

CAD Zone
věnováno CADu...