CAD Zone > TurboCAD Mac > TurboCAD MAC Pro 12 CZ

TurboCAD MAC Pro 12 CZ

TurboCAD MAC Pro 12 CZ
Cena:
15 490 Kč bez DPH
 18 742,90 Kč s DPH

Dostupnost:

1 den
 


TurboCAD MAC Pro je profesionální CAD program, který uživatelům umožňuje vytvářet nové návrhy v 2D a 3D prostoru pro množství technických oborů. Nabízí silné nástroje pro 3D modelování, tisíce symbolů a plánů.
Navíc nabízí fotorealistický rendering a animace. Využívat jej můžou návrháři, strojní a techničtí inženýři, stavitelé, architekti a další, pro které je program skvělým pomocníkem pro kreslení a modelování.

2D/3D návrhy

TurboCAD MAC Pro nabízí uživatelsky přátelské prostředí a snadné použití.
Svým uživatelům nabízí výkonné nástroje pro 2D kreslení, 3D modelování ploch, modelovací nástroje ACIS a více než 10.000 symbolů s intuitivním využitím.

Rozšířený 2D/3D design pro architekty

TurboCAD MAC Pro obsahuje více než 1.000 předpřipravených půdorysů, pro zjednodušení návrhů můžete využít i Asistenta kreslení. Automaticky upravuje rozměry stěn v průběhu kreslení, ořezává jejich vrcholy, umožňuje také výběr vzoru a barvy pro šrafy.

Výkonné volby pro osvětlení a renderování

Pro fotorealistický vzhled Vašeho návrhu využijete výkonné nástroje pro renderování a osvětlení. Nabízí se i nové možnosti pro skicování fotografií a animací, které působí jako ručně kreslené a jsou vhodné v počáteční fázi návrhu.

Flexibilita formátů CAD a grafického designu

Pro import existujících návrhů z jiných CAD programů můžete využit různé formáty včetně DWG. Stejně jednoduchý je export z TurboCADu do jiných CAD formátů, nebo dalších formátů jako EPS, TIFF, CGM pro vytváření reklamních brožur nebo reklamních materiálů.

V češtině, trvalá licence.

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem / platební kartou

Sun Mar 26, 2023 23:27:48
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CAD Zone
věnováno CADu...