CAD Zone > SketchUp > SketchUp pluginy > SU Podium

SU Podium

SU Podium
Cena:
5 800 Kč bez DPH
 7 018 Kč s DPH

Dostupnost:

3 dny
 


Renderování, které se jednoduše učí, je krásné a fotorealistické. S jeho pomocí oživíte Vaše výkresy rychleji, než kdy predtím.

Proč byste měli používat SU Podium?

SketchUp Podium je založen na velmi přesném systému sledování paprsku společně s fyzikální oblohou a sadou precizně kalibrovaných přednastavení, jejichž cílem je přímočarost renderování Vašich návrhů ze SketchUpu. Naší filosofií bylo vždy zjednodušení procesu renderování a co nejefektivnější cesta od návrhu ve SketchUpu k překrásnému fotorealistickému obrázku, abyste výsledkem mohli ohromit své klienty.

Účinné, intuitivní, přístupné. SketchUp Podium umožní komukoliv vytvářet krásné, fotorealistické rendery ze SketchUp modelů bezbolestně a bez frustrace z potřeby učit se komplexní program.

SU Podium funguje kompletně uvnitř SketchUpu od začátku do konce a využívá Vám již známé funkce SketchUpu pro dosažení působivých výsledků.
SketchUp Podium je pro SketchUp uživatele intuitivní, lehce uchopitelný i začátečníky, má jednoduché prostředí a přizpůsobitelné nastavení, které zkrátí čas potřebný k jeho pochopení z měsíců na minuty.

Zkušební verze programu >>>

Internetové stránky programu >>

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem / platební kartou

Podobné CAD programy

V-Ray 5 pro SketchUp
V-Ray 5 pro SketchUp
19 170 Kč (bez DPH)
23 195,70 Kč (s DPH)
Artlantis 2021
Artlantis 2021
17 220 Kč (bez DPH)
20 836,20 Kč (s DPH)

Sun Aug 01, 2021 12:10:18
CAD Zone Články SketchUp Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi

CAD Zone
věnováno CADu...