CAD Zone > AutoCAD LT > AutoCAD LT na 1 rok - prodloužení licence

AutoCAD LT na 1 rok - prodloužení licence

AutoCAD LT na 1 rok - prodloužení licence
Cena:
9 760 Kč bez DPH
 11 809,60 Kč s DPH

Dostupnost:

1 den
 


Prodloužení pronájmu licence AutoCAD LT pro Windows na 1 rok. Podmínkou prodloužení je pořád platná licence AutoCAD LT pro Windows/Mac na 1 rok.

Aktualizace programu po dobu pronájmu, Advanced Support.

Jazyk: Lze instalovat a aktivovat jazykovou verzi dle volby zákazníka včetně češtiny či angličtiny.

Systém: Windows (včetně češtiny), Mac (jen anglicky)

Novinky v AutoCAD LT 2022

Sledování - spolupracujte se svými kolegy rychle a bezpečně. Sledování Vám umožní bezpečně přidávat zpětnou vazbu pro DWG soubory bez změn v existujícím výkresu. Přidávání zpětné vazby je možné v AutoCAD webové nebo mobilní aplikaci a napříč stolní, webovou a mobilní platformou.

Sdílet - sdílení Vám pomůže odeslat kopii výkresu Vašim kolegům, aby k ní měli přístup na místě, kde právě jsou. Přístup k výkresu můžete nastavit podle Vašich potřeb buď jako editovatelný, nebo jen pro prohlížení. S pomocí této nové funkce bude Váš přístup k výkresům snadný a bezpečný.

Počet - automaticky spočítejte bloky nebo geometrii pomocí příkazu Počet pro urychlení úkolů s dokumentací a snížení množství chyb. Počítání je možné provádět po hladinách, nebo v měřítku. Počet je možné lehce aktualizovat a exportovat do dynamické tabulky.

Vylepšení fungování - zredukujte množství času, které strávíte nastavováním AutoCADu s rychlejší a přizpůsobitelnou instalací.

Odeslat do Autodesk Docs - generujte PDF soubory rychleji a pomocí několika kliknutí zveřejněte Vaše CAD výkresy jako PDF soubory přímo z AutoCADu do Autodesk Docs. Navíc máte v Autodesk Docs i přístup k DWG souborům přes AutoCAD webovou aplikaci.

Plovoucí okna - přesuňte okna, ve kterých kreslíte, abyste si mohli zobrazit několik oken vedle sebe nebo je umístili na různé monitory bez nutnosti opět otevírat AutoCAD. Každé z oken je plně funkční pro prohlížení nebo editaci.

Připojení ke cloudovým úložištím - přistupujte ke všem svým DWG souborům z AutoCADu přes Autodesk cloud, nebo cloudové úložište hlavních poskytovatelů (Google Drive, Microsoft OneDrive, Box, nebo Dropbox).

AutoCAD na libovolném zařízení - vytvářejte, upravujte a prohlížejte si AutoCAD výkresy na libovolném zařízení - stolním počítači, přes webovou nebo mobilní aplikaci.

Zkušební verze programu >>>

Internetové stránky programu >>

PartNo. 057I1-006845-L846

Typ licence: elektronická

Možnosti platby: bankovním převodem

Mon Jan 17, 2022 01:51:20
CAD Zone Články Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi SketchUp

CAD Zone
věnováno CADu...